Wesoły Ryjek Zobacz większe

Wesoły Ryjek. Audiobook

Nowy produkt

Krótkie, sympatyczne opowiadanka stworzone przez autora „Pana Kuleczki”. Ryjek to prosiaczek odkrywający świat.

Więcej szczegółów

21.95 zł brutto

Szymelka - płatności

Opis

Krótkie, sympatyczne opowiadanka stworzone przez autora „Pana Kuleczki”. Ryjek to prosiaczek odkrywający świat. Przypomina młodszego przedszkolaka, który próbuje zrozumieć różne życiowe sytuacje, ma swoje lęki i niepokoje, a także małe radości. Książka w ciepły sposób pokazuje, że każdego dnia można się czegoś nauczyć, zrozumieć nowe słowa i przeżyć przygodę. Wskazuje jakich trudności mogą doświadczać maluchy i że jest to zupełnie naturalne (np. zmęczenie podczas wycieczki wszystkimi DUŻYMI rzeczami, kiedy jest się takim MAŁYM). W kolekcjonowaniu nowych doświadczeń pomagają Ryjkowi jego rodzice i jego przytulanka Żółw.

Bardzo prosta forma opowieści sprawia, że książka jest odpowiednia już dla dzieci w wieku dwóch, trzech lat. W szczególności polecamy wersję audio. Książkę czyta bardzo ciepło i subtelnie Anna Seniuk. W wersji audio znajdują się dwie części: Wesoły Ryjek i Wesoły Ryjek powraca. Łącznie 21 opowiadań.

Wskazówki do pracy: Ciepły, przyjazny charakter opowiadań sprawia, że są idealne do posłuchania przed snem lub w trakcie choroby. Stanowią też dobry pretekst do wielu rozmów na ciekawe życiowe tematy. Przydają się też, gdy dziecko czegoś się obawia – opowiadanie Stukacz pokazuje, że tak naprawdę przeraża nas to czego nie widzimy lub nie rozumiemy. We wspomnianym opowiadaniu Ryjek przestraszył się gałęzi stukającej o okno.

Parametry

Autor Wojciech Widłak
Wydawnictwo Media Rodzina
Nośnik CD MP3
Rok wydania 2013
Czas nagrania 1 godzina 11 minut
ISBN 9788372788399
Okładka Tekturowa
Płeć Dziewczynka, Chłopiec
Wiek 0-3, 4-6
Zainteresowania Życiowe opowieści
Problemy Lęki, Zachowanie
Język Polski
Wymiary 13,7 x 18,6 cm

Polecamy także:

Opinie

Napisz opinię

Wesoły Ryjek. Audiobook

Wesoły Ryjek. Audiobook

Krótkie, sympatyczne opowiadanka stworzone przez autora „Pana Kuleczki”. Ryjek to prosiaczek odkrywający świat.