Groszka. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę Zobacz większe

Groszka. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę

Nowy produkt

Groszka to piesek. Bardzo chce mieć swoje własne „ludziątko”. Zamęcza rodziców, by pozwolili jej mieć małą dziewczynkę.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

24.99 zł brutto

Szymelka - płatności

Opis

Groszka to piesek. Bardzo chce mieć swoje własne „ludziątko”. Zamęcza rodziców, by pozwolili jej mieć małą dziewczynkę. W końcu po wielu wykrętach (tata ma uczulenie na ludzi, mama uważa, że nie mają miejsca w budzie…) rodzice Groszki wyrażają zgodę. Okazuje się jednak, że opieka nad dziewczynką wcale nie jest taka prosta. Dziewczynka – Dominika nie lubi psiego jedzenia, nie chce spać w budzie i płacze.

Przedstawienie opieki nad „zwierzątkiem” z odwrotnej perspektywy pozwala dziecku poczuć jak ważna i odpowiedzialna jest rola opiekuna.

W szczególności polecamy wersję audio. Opowieść o Groszce czyta Artur Barciś, pamiętnik „Jak wytresować człowieka” czyta Anna Apostolakis.

Wskazówki do pracy: Świetna pozycja dla dzieci, które chcą mieć zwierzątko. Warto posłuchać i zastanowić się wspólnie, czy podołamy opiece. Książka w sposób lekki i humorystyczny przedstawia problemy, jakie mogą się pojawić w domu wraz z nowym mieszkańcem. Z drugiej strony wskazuje na wartość przyjaźni i przywiązania. Wskazówki do pracy: Świetna pozycja dla dzieci, które chcą mieć zwierzątko. Warto posłuchać i zastanowić się wspólnie, czy podołamy opiece. Książka w sposób lekki i humorystyczny przedstawia problemy, jakie mogą się pojawić w domu wraz  z nowym mieszkańcem. Z drugiej strony wskazuje na wartość przyjaźni i przywiązania.  

Parametry

Autor Sari Peltoniemi
Wydawnictwo Biblioteka Akustyczna
Nośnik CD MP3
Rok wydania 2011
Czas nagrania 1 godzina 14 minut
ISBN 9788378780106
Okładka Tekturowa
Płeć Dziewczynka, Chłopiec
Wiek 4-6
Zainteresowania Zwierzęta
Problemy Zachowanie
Język Polski

Opinie

Napisz opinię

Groszka. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę

Groszka. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę

Groszka to piesek. Bardzo chce mieć swoje własne „ludziątko”. Zamęcza rodziców, by pozwolili jej mieć małą dziewczynkę.