Są takie książki - choć wydają się niepozorne - o których mówić trzeba i to głośno, by nie przepadły w gąszczu innych tytułów. Dziś parę słów o uroczej współczesnej baśni, pełnej silnych uczuć i wzruszeń.

Strach się bać...

    Blog      0 Komentarze  Odsłony (321)
Bardzo często rodzice zastanawiają się, czy książki poruszające trudną lub wręcz budzącą niepokój tematykę warto czytać dzieciom. Niestety nie jesteśmy w stanie uchronić naszych dzieci przed doświadczeniem negatywnych emocji, czy trudnych sytuacji. Ale możemy je chociaż na to przygotować...
Kochani! Może już wiecie, a może jeszcze nie, ale niedługo będziemy mogli spotykać się w księgarni stacjonarnej w Gdyni. Prace adaptacyjne trwają! A póki co mamy konkurs pt. „Księgarnia Marzeń” dla wszystkich mniejszych i nieco większych czytelników.

Światowy Dzień Ptaków

    Blog      0 Komentarze  Odsłony (355)
Co prawda nie ma ponoć złej pogody, są tylko nieodpowiednie ubrania, ale niestety gdy dopadnie nas grypa, czy przeziębienie czasami lepiej pozostać w pieleszach domowych. Najlepiej przy oknie z odpowiednią książką, która pomoże rozpoznać jaki ptaszek nas odwiedza. To świetny moment by rozbudzić w dziecku pasje przyrodnicze. A może wyrośnie nam ornitolog
Nadchodzi jesień, długie wieczory, w które najchętniej wsadzałoby się nos w książkę i przenosiło do odległych krain… Klasyczne baśnie nie zawsze odpowiadają młodym czytelnikom. Warto wtedy sięgnąć po literaturę fantasy stanowiącą bardziej współczesną wersję baśni.
Showing 1 to 5 of 40 (1 Pages)