Jesienny konkurs Szymelki

    Blog      0 Komentarze  Odsłony (164)
Kochani zapraszamy do udziału w konkursie. Wystarczy przesłać nam zdjęcie ulubionego kącika czytelniczego (na adres kontakt@szymelka.pl) lub umieścić je pod postem konkursowym na FB. Do wygrania książki Wydawnictwa Media Rodzina, któremu dziękujemy za przesłanie nagród!
Są takie książki - choć wydają się niepozorne - o których mówić trzeba i to głośno, by nie przepadły w gąszczu innych tytułów. Dziś parę słów o uroczej współczesnej baśni, pełnej silnych uczuć i wzruszeń.

Strach się bać...

    Blog      0 Komentarze  Odsłony (450)
Bardzo często rodzice zastanawiają się, czy książki poruszające trudną lub wręcz budzącą niepokój tematykę warto czytać dzieciom. Niestety nie jesteśmy w stanie uchronić naszych dzieci przed doświadczeniem negatywnych emocji, czy trudnych sytuacji. Ale możemy je chociaż na to przygotować...
Kochani! Może już wiecie, a może jeszcze nie, ale niedługo będziemy mogli spotykać się w księgarni stacjonarnej w Gdyni. Prace adaptacyjne trwają! A póki co mamy konkurs pt. „Księgarnia Marzeń” dla wszystkich mniejszych i nieco większych czytelników.

Światowy Dzień Ptaków

    Blog      0 Komentarze  Odsłony (528)
Co prawda nie ma ponoć złej pogody, są tylko nieodpowiednie ubrania, ale niestety gdy dopadnie nas grypa, czy przeziębienie czasami lepiej pozostać w pieleszach domowych. Najlepiej przy oknie z odpowiednią książką, która pomoże rozpoznać jaki ptaszek nas odwiedza. To świetny moment by rozbudzić w dziecku pasje przyrodnicze. A może wyrośnie nam ornitolog
Showing 1 to 5 of 41 (1 Pages)