Polityka prywatności

 

Ośrodek Terapii Gestalt – Anna Szymańska z siedzibą w Koleczkowie przy ul. Pod lasem 7 jako właściciel i administrator strony internetowej szymelka.pl pragnie zapewnić, że:

 1. Dane osobowe przekazywane nam przez Klientów przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez Klientów zezwolenia oraz wymogami prawa, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Dane osobowe Klientów przechowujemy na serwerach zapewniających ich pełne bezpieczeństwo.
 2. Ogranicza zbieranie i wykorzystywanie danych o użytkownikach do niezbędnego minimum. Czynimy to wyłącznie w celu realizacji Państwa zamówień lub odpowiedzi na pytania i prośby;
 3. Wszelkie działania, których dokonanie wiązałoby się z przekazaniem nam danych osobowych osób niepełnoletnich, muszą być podejmowane za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Dotyczy to w szczególności formularza rejestracyjnego na warsztaty organizowane przez Ośrodek Terapii Gestalt;
 4. Osoba udostępniająca dane osobowe wyraża zgodę na przetwarzanie tych danych wyłącznie w celu realizacji usług świadczonych przez Ośrodek Terapii Gestalt. W szczególności takich jak: organizacja warsztatów, przypomnienia o nadchodzących zajęciach i innych wydarzeniach, nowościach wydawniczych, obsługa zapytań telefonicznych oraz złożonych drogą elektroniczną;
 5. Dane osobowe nie będą ujawniane przez Ośrodek Terapii Gestalt bez zezwolenia, za wyjątkiem sytuacji wskazanych w niniejszej polityce prywatności wymaganych lub dopuszczonych do ujawnienia przez obowiązujące przepisy. W szczególności na skutek żądania uprawnionych organów w postępowaniu sądowym lub administracyjnym lub też w sytuacji, gdy działanie takie będzie niezbędne dla ochrony praw i interesów naszych lub naszych użytkowników;
 6. Dostęp do danych osobowych mają wyłącznie uprawnieni pracownicy Ośrodka Terapii Gestalt oraz osoby realizujące zajęcia z dziećmi i rodzicami;
 7. Materiały reklamowo - promocyjne wysyłamy Klientom jedynie wówczas, gdy wyrazili na to zgodę. Dotyczy to w szczególności newslettera wysyłanego Klientowi, jeżeli potwierdzi wyraźnie wskazanego przez nas linka zawierającego akceptację na otrzymywanie newslettera o aktualnych promocjach,  rabatach i nowościach w naszym Sklepie. Materiały te dotyczą  wyłącznie oferty naszego Sklepu.
 8. Ewentualne linki zewnętrzne, które znajdują się na stronie szymelka.pl prowadzą do stron, które posiadają własne odrębne polityki prywatności i nie możemy odpowiadać ani za zawartość tychże stron, ani za stopień ochrony prywatności realizowany przez administratorów tych stron. Podejmując decyzję o przejściu na takie strony, Klient czyni to na własną odpowiedzialność.
 9. Aby zrobić zakupy w Sklepie nie musisz się logować. Wystarczy podać adres dostawy i dane kontaktowe, aby przeprowadzić sprawnie całą transakcję. Dane te, również wtedy gdy dokonasz pełnej rejestracji, wykorzystywanie są wyłącznie dla celów realizacji zamówień i usług.
 10. Sprzedawca nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies – więcej w Polityka cookies.
 11. Każdemu użytkownikowi, który wypełnił jakikolwiek formularz rejestracyjny czy w inny sposób udostępnił nam swoje dane osobowe zapewniamy dostęp do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia.
 12. Regulacje dotyczące powyższej polityki prywatności mogą ulec zmianie w każdym czasie, przy czym Ośrodek Terapii Gestalt będzie informować o każdorazowej zmianie.