Zapraszamy na konsultacje psychologiczne dla rodziców.

Podczas spotkań z psychologiem będzie można porozmawiać o tym, na jakim etapie rozwoju jest dziecko, jakie przeżywa trudności i z jakimi problemami wychowawczymi zmagają się rodzice. Psycholog pomoże znaleźć odpowiedź na pytanie, jak można sobie radzić w trudnych sytuacjach lub też pokieruje w zakresie dalszej diagnozy i pomocy specjalistycznej.  
Korzystając z zalet miejsca, w którym odbywają się konsultacje, będą mieli Państwo także okazję usłyszeć o terapeutycznych właściwościach literatury dla dzieci i razem z psychologiem dobrać lektury odpowiednie do aktualnych problemów lub do sytuacji, w jakiej znajduje się rodzina.

Konsultacje prowadzi Joanna Grużewska psycholog, psychoterapeuta i mama.
Spotkania z psychologiem w Księgarni Rodzinnej Szymelka odbywają się we wtorki w godzinach porannych. Więcej informacji i/lub zapisy telefonicznie nr 535 461 609 lub mailowo kontakt@labuka.pl lub kontakt@szymelka.pl

Konsultacje odbywają się w ramach projektu realizowanego przez Fundację La Buka dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach Programu Partnerstwo dla Książki.