SPOSOBY PŁATNOŚCI

 

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać osobiście na wskazany numer rachunku bankowego: 70 1140 2017 0000 4902 1278 9758 (mBank), numer ten jest też przekazywany Państwu w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelewu można dokonać przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia.
  • Pobranie - płatność gotówką przy odbiorze towaru (listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy lub kurierowi). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • E-PRZELEW – wpłata dokonana poprzez płatności on-line, za pośrednictwem serwisu tpay.com. W tym przypadku klient wybiera bank, z którego wysłana zostanie płatność. Jeśli na stronie zabraknie Twojego banku, wybierz opcję "przelew bankowy", dzięki temu wygenerujemy dla Ciebie „druczek” do przelewu. Następnie w kolejnym kroku zostaniesz poproszony o potwierdzenie zamówienia, dzięki czemu pojawi się strona wybranego banku, gdzie możesz dokonać opłaty.
  • Płatnośc PayPal- wpłata za pośrednictwem najpopularniejszego sytemu płatności online na świecie. Jeśli Użytkownik korzysta z Usługi w celu dokonania płatności jednorazowej (i nie ma konta PayPal), przed przesłaniem i po przesłaniu przez Użytkownika odpowiedniego zlecenia, PayPal udostępni mu informacje dotyczące tej płatności.