Wesoły Ryjek

Nowy produkt

Krótkie, sympatyczne opowiadanka stworzone przez autora „Pana Kuleczki”. Ryjek to prosiaczek odkrywający świat.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

22.49 zł brutto

Szymelka - płatności

Opis

Krótkie, sympatyczne opowiadanka stworzone przez autora „Pana Kuleczki”. Ryjek to prosiaczek odkrywający świat. Przypomina młodszego przedszkolaka, który próbuje zrozumieć różne życiowe sytuacje, ma swoje lęki i niepokoje, a także małe radości. Książka w ciepły sposób pokazuje, że każdego dnia można się czegoś nauczyć, zrozumieć nowe słowa i przeżyć przygodę. Wskazuje jakich trudności i emocji mogą doświadczać maluchy i że jest to zupełnie naturalne (np. podczas wyjazdu w nowe miejsce). W kolekcjonowaniu nowych doświadczeń pomagają Ryjkowi jego rodzice i jego przytulanka Żółw.
Bardzo prosta forma opowieści sprawia, że książka jest odpowiednia już dla dzieci w wieku dwóch, trzech lat. Polecamy również wersję audio.


Wskazówki do pracy: Ciepły, przyjazny charakter opowiadań sprawia, że są idealne do posłuchania przed snem lub w trakcie choroby. Stanowią też dobry pretekst do wielu rozmów na ciekawe życiowe tematy. Przydają się też, gdy dziecko czegoś się obawia – opowiadanie Stukacz pokazuje, że tak naprawdę przeraża nas to czego nie widzimy lub nie rozumiemy. We wspomnianym opowiadaniu Ryjek przestraszył się gałęzi stukającej o okno…

Parametry

Autor Wojciech Widłak
Wydawnictwo Media Rodzina
Nośnik Druk
Seria Wesoły Ryjek
Rok wydania 2010
Liczba stron 48
ISBN 9788372784285
Ilustracje Agnieszka Żelewska
Okładka Twarda
Płeć Dziewczynka, Chłopiec
Wiek 0-3, 4-6
Zainteresowania Zwierzęta, Życiowe opowieści
Problemy Lęki
Język Polski
Wymiary 21 x 22,7 cm

Polecamy także:

Opinie

Napisz opinię

Wesoły Ryjek

Wesoły Ryjek

Krótkie, sympatyczne opowiadanka stworzone przez autora „Pana Kuleczki”. Ryjek to prosiaczek odkrywający świat.