Pakiet Maluch

Nowy produkt

Pakiet Maluch zestaw sześciu kartonowych książeczek w ozdobnym kartonowym pudełku - wiek dziecka od 2 do 3 roku życia.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

215.00 zł brutto

Szymelka - płatności

Opis

Pakiet Maluch zestaw sześciu kartonowych książeczek w ozdobnym kartonowym pudełku - wiek dziecka od 2 do 3 roku życia.

Skład zestawu:
Mmmmm - Kartonowa, obrazkowa książeczka. Niebanalna, o ciekawych ilustracjach, nietypowych jak na książeczki dla maluchów. Ilustracje kipią wręcz od intensywnych kolorów, są bardzo energetyczne. To prawdziwa uczta dla oczu. W książeczce nie ma tekstu. Sympatyczny miś i jego przyjaciel zdobywają miód. Można samemu opowiadać historyjkę, nieco starsze dziecko - myślę, że 2,5 - 3 letnie może próbować swoich sił w wymyślaniu opowiadania. Książeczka pokazuje kolejność zdarzeń, zjawiska przyczynowo skutkowe. Bardzo uproszczona wersja animacji poklatkowej. Szybkie kartkowanie węższej kartki daje wrażenie ruchu - Miś, którego łapka na chwilę utonęła w złocistym miodzie, w następnej scenie tę łapkę już wyciąga. Może też służyć do nazywania kolorów.

Kto zjadł biedronkę? - Wbrew tytułowi nie czai się tu żadna groza i żadna biedronka nie straciła życia. Za to maluchy mogą poznać różne zwierzęta i poszukać biedronki. Każda kolejna, kartonowa strona zbliża małego poszukiwacza do biedronki. Świetna książeczka dla maluchów. Proste, wyraziste ilustracje i wycięte koła - o zmniejszającym się obwodzie na każdej kolejnej stronie - idealne do wkładania paluszków.

Oto jest ogród - to kartonowa, pięknie wydania książka dla maluchów. Wycięcia tworzą wrażenie głębi i zachęcają dzieci do okrywania tajemnic ogrodu. Co kryje się na kolejnej stronie, jakie stworzonko możemy zobaczyć, co robią mieszkańcy ogrodu. Do nazywania, dotykania, prób liczenia. Urocza rozwijająca książeczka.

Wszyscy ziewają - Maluchy uwielbiają książeczki z okienkami. A tu mogą otworzyć pyszczki różnych zwierzątek i zobaczyć jak ziewają. Jedne delikatnie, inne bardzo szeroko, wąż ma zabawny język, krokodyl paszczę pełną zębów... Zachęcamy do zabawy tuż przed snem i podpowiedzenie dziecku, by odgrywało rolę zwierzątka i za niego ziewało. Idealne wprowadzenie do snu...

Zakątki - W teorii kartonowe książeczki są dla naszych najmłodszych pociech, ale tematyka książki sprawia, że posłuży i przedszkolakom. "Zakątki" opowiadają, kto mieszka w jakim domu. Z reguły nawet maluchy wiedzą, że Eskimos mieszka w igloo. Ale, czy my dorośli wiemy, jak mieszka Abeba z Etiopii, albo Pire z Chile.? Czy potrafimy odpowiedzieć na takie pytania? 20 mieszkańców o imionach typowych dla ich ojczyzn, w tradycyjnych strojach oraz ich domy przedstawiono na wyrazistych, kolorowych ilustracjach o ciekawej grafice. Dzieci dowiedzą się jak wygląda mieszkaniec Australii, Chile, Peru, Meksyku, USA, Grenlandii, RPA, Etiopii, Algierii, Egiptu, Indonezji, Tajlandii, Indii, Mongolii, Japonii, Grecji, Hiszpanii, Francji, Polski, Norwegii.

W domu, w dziczy, na ulicy - Podtytuł tej książki to "Rozbrykany słownik obrazkowy" i nic dodać nic ująć. Rysunki - urocze, w starym stylu - przedstawiają różne miejsca, przedmioty, aktywności, pory roku, zwierzęta, święta, charakterystyczne postaci. A wszystko to żyje własnym życie, kipi energią i radością, budzi uśmiech. Przedstawione scenki tworzą historie, które można opowiadać. Każda ilustracja podpisana jest jednym słowem. To wręcz arcydzieło w swojej kategorii - do podziwiania, poznawania słów, nauki czytania. Do przeglądania godzinami i wracania po latach.

Parametry

Okładka Tekturowa
Płeć Dziewczynka, Chłopiec
Wiek 0-3
Zainteresowania Podróże, Przyroda/biologia, Zwierzęta

Opinie

Napisz opinię

Pakiet Maluch

Pakiet Maluch

Pakiet Maluch zestaw sześciu kartonowych książeczek w ozdobnym kartonowym pudełku - wiek dziecka od 2 do 3 roku życia.