Niedźwiedź łowca motyli

Nowy produkt

Niedźwiedź mieszka lesie. Bardzo lubi spacery i zbieranie różnych ciekawych rzeczy. Pewnego dnia znalazł siatkę na motyle.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

30.99 zł brutto

Szymelka - płatności

Opis

Niedźwiedź mieszka lesie. Bardzo lubi spacery i zbieranie różnych ciekawych rzeczy. Pewnego dnia znalazł siatkę na motyle. Jednak motyle nie mają się czego bać. Wręcz przeciwnie niedźwiedź przy pomocy siatki ratuje motyle tonące w jeziorze. Czy ktoś przyjdzie mu z pomocą, gdy z kolei sam niedźwiedź będzie potrzebował pomocy?

Wspaniała opowieść o przyjaźni - wydawałoby się niemożliwej - wielkiego niedźwiedzia i delikatnego motylka. Opowiedziana w prosty sposób, z interesującymi ilustracjami, naprawdę pięknie wydana – warto mieć w domowej biblioteczce.

Wskazówki do pracy: Już dla najmłodszych od 2 roku życia. Do rozmów o pomaganiu innym, dobroci, o tym, że nie warto oceniać kogoś powierzchownie: niedźwiedź - duży i niezgrabny -wykazuje się dużą subtelnością i delikatnością, a motyle – tak lekkie i słabe -potrafią wykazać się siłą i determinacją, by mu pomóc. O przyjaźni, która łączy odmienne i różnorodne charaktery.

Parametry

Autor Susanna Isern
Wydawnictwo Susanna Isern
Nośnik Druk
Seria Kolekcja OQO
Rok wydania 2013
Liczba stron 32
ISBN 9788362737178
Tłumaczenie Weronika Perez Borjas
Ilustracje Marjorie Pourchet
Okładka Twarda
Płeć Dziewczynka, Chłopiec
Wiek 4-6
Zainteresowania Zwierzęta
Problemy Zachowanie
Język Polski
Wymiary 25 x 23 cm

Polecamy także:

Opinie

Napisz opinię

Niedźwiedź łowca motyli

Niedźwiedź łowca motyli

Niedźwiedź mieszka lesie. Bardzo lubi spacery i zbieranie różnych ciekawych rzeczy. Pewnego dnia znalazł siatkę na motyle.