Oskar i Mimi

Nowy produkt

Pies Oskar wysiada z pociągu w tajemniczym miasteczku, nad którym rozciąga się tęczowe niebo. Niebo jest raz żółte, raz różowe..

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

15.90 zł brutto

Szymelka - płatności

Opis

Pies Oskar wysiada z pociągu w tajemniczym miasteczku, nad którym rozciąga się tęczowe niebo. Niebo jest raz żółte, raz różowe.. Oskar jest bardzo zmęczony i bardzo głodny. Nie wiemy czemu jest sam i skąd przyjechał. Wiemy jednak, że tam skąd przyjechał nie było mu dobrze. Spotyka Mimi – dziewczynkę w czarnej sukience. Mimi zaprasza go do swojego domu, gdzie Oskar poznaje też kota zwanego Profesorem. Bohaterowie opowieści zaprzyjaźniają się ze sobą. Czy Oskar znajdzie swoje miejsce na ziemi…? Czy dowie się czemu niebo zmienia kolor i nawet nocą gwiazdy są kolorowe? Historia trochę magiczna, trochę filozoficzna. Niewątpliwie ma coś w sobie, mój synek ku mojemu zdziwieniu wracał do niej bardzo długo.

Wskazówki do pracy : Czasami jest tak, że chcemy zrobić coś dobrego, staramy się, a w efekcie wychodzi coś okropnego… O uczuciach związanych z taką sytuacją, o tym co jest najważniejsze kiedy jest się przyjacielem…

Parametry

Autor Anna Neborova
Wydawnictwo bis
Nośnik Druk
Rok wydania 2008
Liczba stron 50
ISBN 978-83-7551-033-1
Tłumaczenie Maria Marjańska-Czernik
Ilustracje Anna Neborova
Okładka Twarda
Płeć Chłopiec
Wiek 4-6, 7-10
Zainteresowania Baśniowe światy, Zwierzęta
Problemy Zachowanie
Język Polski
Wymiary 21 x 27, 5

Polecamy także:

Opinie

Napisz opinię

Oskar i Mimi

Oskar i Mimi

Pies Oskar wysiada z pociągu w tajemniczym miasteczku, nad którym rozciąga się tęczowe niebo. Niebo jest raz żółte, raz różowe..