Młoda Charlotte FILMOWIEC

Nowy produkt

Książka opowiada o dziewczynce, która uwielbia kręcić filmy. A najchętniej czarno-białe. Nie wszyscy rozumieją jej pasję.

Więcej szczegółów

35.90 zł brutto

Szymelka - płatności

Opis

„Młoda Charlotte Filmowiec” opowiada o dziewczynce, która uwielbia kręcić filmy. A najchętniej czarno-białe. Patrzy na świat z perspektywy kamery i wyszukuje czarno-białe motywy. Nie wszyscy rozumieją jej pasję. Charlotte to smuci i  zniechęca.  Ale dużo zmienia wizyta w Muzeum i spotkanie pewnej pani, która również lubi czarno-białe filmy…

Książka z ciekawymi, zabawnymi ilustracjami, ładnie wydana - w obwolucie, co rzadko zdarza się w przypadku książek dziecięcych.
Autorem jest znany ilustrator Frank Viva, pozycja pierwotnie wydana przez MoMA – Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Na końcu książki mamy informacje o tym Muzeum oraz o starym filmie, który obejrzała Charlotte.


Wskazówki do pracy: Książka zachęca do działania, kreatywności, realizacji różnych pomysłów przy użyciu tego, co nas otacza. Pokazuje również, że warto inaczej patrzeć na świat, wyłuskiwać szczegóły, drobiazgi, zachwycić się jakimś widokiem. Zastanowić się komu chcielibyśmy pokazać to co nam wydaje się wyjątkowe. Jest też trochę o tym, że warto marzyć i realizować marzenia.

Parametry

Autor Frank Viva
Wydawnictwo Kocur Bury
Nośnik Druk
Seria MoMA
Rok wydania 2016
Liczba stron 40
ISBN 9788365530080
Tłumaczenie Barbara Słomka
Ilustracje Frank Viva
Okładka Twarda
Płeć Dziewczynka, Chłopiec
Wiek 4-6, 7-10
Zainteresowania Zawody
Problemy Wspieranie rozwoju
Język Polski
Wymiary 23,5 x 30,5cm

Polecamy także:

Opinie

Napisz opinię

Młoda Charlotte FILMOWIEC

Młoda Charlotte FILMOWIEC

Książka opowiada o dziewczynce, która uwielbia kręcić filmy. A najchętniej czarno-białe. Nie wszyscy rozumieją jej pasję.