Dwoje ludzi Zobacz większe

Dwoje ludzi

Nowy produkt

Opowieść o relacji między dwojgiem ludzi zamknięta w lirycznym picture book’u.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

24.49 zł brutto

Szymelka - płatności

Opis

Opowieść o relacji między dwojgiem ludzi zamknięta w lirycznym picture book’u. W sposób metaforyczny i obrazowy autorka pokazuje jak miłość buduje i wspiera, ale też jak bardzo bywają skomplikowane związki międzyludzkie – nie koniecznie wyłącznie partnerskie („Czasem jedno drzewo nie może urosnąć wysoko w cieniu drugiego”). Pokazuje prostą prawdę, że razem może być nam i cudownie i źle. Że skomplikowane jest szanowanie odmienności drugiej strony, jej akceptowanie, wzajemna troska, że może to budzić znużenie i wyczerpanie. To pozycja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Każda grupa wiekowa znajdzie tu coś innego i co innego zrozumie. I dobrze czytać ją razem i razem o niej rozmawiać.

Wskazówki do pracy : Do wspólnych rozmów o tworzeniu związków, rodzin, o trudnościach, które pojawiają się między ludźmi i o tym, że warto wspólnie problemy rozwiązywać, ale też o tym, że czasami nie udaje się już związku uratować.

Parametry

Autor Iwona Chmielewska
Wydawnictwo Media Rodzina
Nośnik Druk
Rok wydania 2014
Liczba stron 32
ISBN 9788372789334
Ilustracje Iwona Chmielewska
Okładka Twarda
Płeć Dziewczynka, Chłopiec
Wiek 4-6, 7-10, 11-13, 14-16
Zainteresowania Życiowe opowieści
Problemy Problemy emocjonalne, Rozwód
Język Polski

Opinie

Oceń 
2018-04-25

Piękna, nostalgiczna, madra i dla każdego

Książka uniwersalna. Prawd w niej zawartych nie można podzielić na ważne, mniej ważne i nieistotne - na te dla dorosłych i dzieci. Wszystkie są uniwersalne, równie istotne i mają takie same znaczenie.

Książka pokazuje, że zarówno związek jak i relacje miedzy ludźmi z jednej strony są piękne ale z drugiej skomplikowane i kruche. Aby przetrwały wymagają czasu, naszej uwagi, czasem poświęcenia, jednak są tego warte.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Dwoje ludzi

Dwoje ludzi

Opowieść o relacji między dwojgiem ludzi zamknięta w lirycznym picture book’u.