To, co najbardziej lubię… W przedszkolu

Nowy produkt

Głównym bohaterem jest sympatyczny królik, który opowiada o drobnych przyjemnościach dnia codziennego. A w przedszkolu dzieje się bardzo dużo ciekawych rzeczy..

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

16.10 zł brutto

Szymelka - płatności

Opis

Seria książeczek dla mniejszych dzieci (od 2,5 roku życia). Głównym bohaterem jest sympatyczny królik, który opowiada o drobnych przyjemnościach dnia codziennego. Historyjki prezentowane są z punktu widzenia malucha, którego cieszą różne wydarzenia. Seria koncentruje się na pozytywnych aspektach różnych sytuacji i na zaszczepieniu dzieciom optymizmu. Autorka serii przekonuje, że optymiści lepiej sobie radzą i są po prostu szczęśliwsi. Książeczki są bardzo ładne i starannie wydane.

W tej części królik opowiada, co uwielbia robić w przedszkolu np. uczyć się nowych rzeczy, bawić się, spotykać z dziećmi i panią. A najbardziej lubi opowiadać o dniu spędzonym w przedszkolu swoim rodzicom.

Wskazówki do pracy : Zanim wyślemy naszego malucha do przedszkola warto przedstawić mu w prostej formie, czym właściwie jest przedszkole i co się w nim robi. Warto też do niej zajrzeć, gdy dziecko przeżywa pierwszy kryzys, nie chce rozstać się z mamą i tatą, przedszkole wcale nie wydaje mu się fajne. Książeczka jest bardzo prosta – oparta o wyraziste, pogodne ilustracje obrazujące przyjemny dzień spędzony w przedszkolu.

Parametry

Autor Trace Moroney
Wydawnictwo Debit
Nośnik Druk
Seria To co najbardziej lubię…
Rok wydania 2009
Liczba stron 18
ISBN 978-83-7167-729-8
Tłumaczenie Patrycja Zarawska
Okładka Twarda
Płeć Dziewczynka, Chłopiec
Wiek 0-3, 4-6
Zainteresowania Życiowe opowieści
Problemy Adaptacja przedszkolna
Wymiary 25 x 25 cm

Polecamy także:

Opinie

Napisz opinię

To, co najbardziej lubię…  W przedszkolu

To, co najbardziej lubię… W przedszkolu

Głównym bohaterem jest sympatyczny królik, który opowiada o drobnych przyjemnościach dnia codziennego. A w przedszkolu dzieje się bardzo dużo ciekawych rzeczy..