Wesoły Ryjek i Zima Zobacz większe

Wesoły Ryjek i Zima

Nowy produkt

Krótkie, sympatyczne opowiadanka stworzone przez autora „Pana Kuleczki”. Ryjek to prosiaczek odkrywający świat.

Więcej szczegółów

21.49 zł brutto

Szymelka - płatności

Opis

Krótkie, sympatyczne opowiadanka stworzone przez autora „Pana Kuleczki”. Ryjek to prosiaczek odkrywający świat. Przypomina młodszego przedszkolaka, który próbuje zrozumieć różne życiowe sytuacje, ma swoje lęki i niepokoje, a także małe radości. Książka w ciepły sposób pokazuje, że każdego dnia można się czegoś nauczyć, zrozumieć nowe słowa i przeżyć przygodę. W kolekcjonowaniu nowych doświadczeń pomagają Ryjkowi jego rodzice i jego przytulanka Żółw. Bardzo prosta forma opowieści sprawia, że książka jest odpowiednia już dla dzieci w wieku dwóch, trzech lat.

W czwartej części Wesoły Ryjek przeżywa zimowe przygody. Szuka wraz z tatą śniegu (w końcu śnieg sam ich znalazł i tata ma dużo pracy z odśnieżaniem), uczestniczy w wielkiej bitwie na śnieżki (męskiej: z udziałem dziadka, taty, no i Ryjka), rusza na wyprawę po choinkę itd.

Wskazówki do pracy: Ciepły, przyjazny charakter opowiadań sprawia, że są idealne do posłuchania przed snem lub w trakcie choroby. Stanowią też dobry pretekst do wielu rozmów na ciekawe życiowe tematy np. dlaczego Ryjek nie może zostać mężem swojej mamy (problem nękający wielu młodszych przedszkolaków).

Parametry

Autor Wojciech Widłak
Wydawnictwo Media Rodzina
Nośnik Druk
Seria Wesoły Ryjek
Rok wydania 2015
Liczba stron 48
ISBN 9788380081307
Okładka Twarda
Płeć Dziewczynka, Chłopiec
Wiek 0-3, 4-6
Zainteresowania Życiowe opowieści
Problemy Zachowanie
Język Polski
Wymiary 13,7 x 18,6 cm

Polecamy także:

Opinie

Napisz opinię

Wesoły Ryjek i Zima

Wesoły Ryjek i Zima

Krótkie, sympatyczne opowiadanka stworzone przez autora „Pana Kuleczki”. Ryjek to prosiaczek odkrywający świat.